ELEKTRO-TRAKCE, s.r.o.
Nad Kolčavkou 778/4
190 00 Praha 9
tel: 266 314 086, 266 314 087Úvod O společnosti Činnosti Reference Certifikáty Galerie Kabelové příchytky GDPR Kontakty
 

O společnosti


O společnosti Elektrotrakce, s.r.o.

Od vzniku naší společnosti v roce 1996 se zaměřujeme zejména na opravy kabelových vedení 22 kV, trakčních vedení a souvisejících technologií v pražském metru.
 
I když velká pracovní vytíženost na pražském metru vzhledem k odpovědnosti za bezchybný provoz metra prověřuje naši vytrvalost a bezchybnost, nezanedbáváme ostatní pracovní nabídky.
 
Abychom nezůstali pouze statickou firmou, snažíme se našim obchodním partnerům vylepšit bezpečnost jejich elektrorozvodných sítí. Např. pro DP-M, jsme vyřešili a dodáváme nosné konstrukce kabelů v prostorách tunelů, včetně ochran kabelů při připojení na napájecí kolejnici. Hlavním a přednostním prvkem pro požární bezpečnost je nahrazování hořlavých prvků vedení. Proto jsme vyvinuli kabelovou příchytku ozn. KP 46/2 a KP 46/1 plně nahrazující dřevěné příchytky, které při zahoření uvolňují jedovaté zplodiny. Naše příchytka je hořlavosti třídy „B“ a zcela bezhalogenní, což spolu s kabely se sníženou hořlavostí a toxicitou zaručuje v těchto uzavřených prostorách bezpečnější provoz metra. Příchytka KP má osvědčení a certifikaci od EZÚ Praha, a je chráněna Úřadem průmyslového vlastnictví jako užitný vzor. Pro bezpečné ukládání a utěsňování kabelů v prostupech a tlakových uzávěrech jsme získali certifikaci od firmy INTUMEX. V roce 2001 jsme získali certifikát systému jakosti podle mezinárodních norem ČSN EN ISO 9001:2001 v oboru montáže, opravy, údržby, revize a projektování vyhrazených elektrických zařízení.
 
Technickou vyspělost naší firmy jsme zdokonalili vytvořením projekčního oddělení elektro s autorským oprávněním. V této pracovní oblasti jsme se podíleli na projektech rekonstrukce bytových domů v Brně a v Praze 1, rekonstrukce VO v depu metra Kačerov, rekonstrukce Hypo – stavební spořitelny v Praze 1, zkreslení sítí vedení 22 kV na trasách metra A, B, C - po povodních.
 
Rádi bychom naše schopnosti předvedli nejen výčtem popsaných akcí , ale praktickou ukázkou v obchodním partnerství. Myslíme, že i menší progresivní firma může úspěšně zakázku nejen provést, ale i zainvestovat.